У Франківську близько 70 волонтерів допомагають дітям одужати з допомогою сміху (ФОТО)

Автор: Застава Максим

12 Бер, 2019 13:42

У Франківську близько 70 волонтерів допомагають дітям одужати з допомогою сміху (ФОТО)

В Івано-Франківську четвертий рік діє соціальний молодіжний проект “Лікар Свято”, який реалізують cтуденти спеціальності “Психологія” філософського факультету Прикарпатського національного університету. Днями, під час круглого стола, волонтери підбили підсумки діяльності.

Керівниця проекту “Лікар Свято”, доцент Мирослава Кулеша-Любінець зазначила, що до участі у проекті вдалося залучити близько 70 студентів 1-4 курсів. Його головною метою є психологічний супровід дітей та підлітків у стаціонарних відділеннях дитячого лікувально-профілактичного закладу засобами сміху, казки, ігротерапії, арт-терапії, пише “Галка” з посиланням на прес-службу вишу.

“Волонтерська діяльність у лікувальних закладах сприяє не тільки розвитку моральних якостей особистості, а й формуванню у майбутніх психологів професійних вмінь міжособистісної взаємодії з людьми у кризовій ситуації, надання першої психологічної допомоги, здійснення пошуку особистісних ресурсів у маленьких пацієнтів та їх родичів”, – підкреслила Мирослава Кулеша-Любінець.

Під час презентації керівниця проекту розповіла, за чотири роки діяльності проекту студенти відвідали близько 6000 дітей у лікувально-профілактичних закладах міста та області. Впродовж 2016-2018 рр. учасники проекту отримали грантові кошти від «URBAN SPACE 100» на суму 60 тисяч грн. та закупили подарунки для хворих дітей, матеріали і обладнання для Школи волонтерів проекту, костюми та оплатили видання книги “Терапевтичні казки у дитячій лікарні”.

У рамках круглого столу присутні мали можливість ознайомитися з основними напрямками діяльності проекту «Лікар Свято», з графіком роботи Школи волонтерів на філософському факультеті. Також перед учасниками заходу виступили партнери проекту – психолог Івано-Франківської обласної дитячої клінічної психології Марія Дзюбинська та голова громадської організації «Д.О.М.48.24» Наталія Вишневецька.

Не обійшлося без сюрпризів. Студенти-волонтери провели веселе костюмоване дійство та розіграш призів для учасників. Приємним моментом заходу також було нагородження найактивніших волонтерів грамотами та подяками університету.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...