У Франківську будівельна компанія допомагає військовим стати власниками житла (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

13 Oct, 2022 18:00

Поділитись публікацією
У Франківську будівельна компанія допомагає військовим стати власниками житла (ВІДЕО)

Військовослужбовці Збройних Сил України оберігають найцінніше – життя кожного українця. Тому, для них надзвичайно важливо відчувати надійну підтримку в тилу. Уже не вперше таку підтримку наших мужніх захисників демонструє будівельна компанія Socium Developer.

 «Я – Руслан Колішенко. Моє військове звання капітан. Служу в Збройних Силах України вже 11 років!».

Про програму лояльності від будівельної компанії Socium Developer військовослужбовець Руслан дізнався з чату спільноти учасників бойових дій.

«Для військовослужбовців та їх сімей діє комплексна програма лояльності – «Вдячні ЗСУ» – знижка -11% на всі квартири від будівельної компанії Socium Developer».

Сім’я Колішенків вирішили скористатися можливістю отримати власне житло за такою вигідною пропозицією.

«Подивіться на цей прекрасний будинок. Він виглядає, як будинок Вашої мрії!! Нам дуже приємно, що ми отримали такий висококласний результат, а саме якісне та комфортне житло!»

Руслан розповідає, що при виборі квартири будівельна компанія Socium Developer дала можливість обрати саме таке житло, про яке вони так давно мріяли.

«Ми хотіли видову квартиру на високому поверсі, оскільки ми любимо коли з вікон відкривається неймовірний краєвид. А тут у нас видно гори та нічне місто – краще й бути не може! Залишилося тільки зробити ремонт і жити в нашій улюбленій квартирі – першій в житті».

За словами військовослужбовця, нова оселя їхньої сім’ї – це яскравий приклад по-справжньому якісного та комфортного житла.

«Особисто для мене – це була дуже важлива покупка в моєму житті. Тому, я з впевненістю рекомендую будівельну компанію Socium Developer всім, хто хоче придбати житло своєї мрії».

Від початку війни, будівельна компанія наростила темпи будівництва, щоб забезпечити якісним, надійним та доступним житлом ще більше людей.

Будівельна компанія Socium Developer

Об’єднані – значить сильні!

Історія військовослужбовця Збройних Сил України з оглядом квартири у відеоматеріалі.

Отримати індивідуальну консультацію Ви можете зателефонувавши по номеру: 067 00 00 215
Або ж на наших офіційних сторінках в мережі Інтернет:

socium.if.ua

www.facebook.com/SociumDeveloper

www.instagram.com/socium_developer

ПРОМО