У Франківську дітей з порушеннями слуху безкоштовно навчатимуть робототехніки та програмування

Автор: Єва Жасминова

25 Лют, 2020 19:29

У Франківську дітей з порушеннями слуху безкоштовно навчатимуть робототехніки та програмування

1 березня  у “Робоклубі” розпочинається навчання з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках другої частини проекту “KidsDO-2”.

Впродовж жовтня-грудня команда “Робоклубу” успішно реалізувала першу частину проекту – “KidsDo”. 12 дітей з порушеннями слуху відвідали безкоштовні інтегровані заняття з робототехніки та візуального програмування на базі конструкторів серії Lego Education. Наразі розпочинається реалізація наступного навчального модулю, який триватиме 3 місяці.

Ініціатива проекту “KidsDo-2” є цінною для міста, адже надається можливість отримувати знання у корисній сфері тим дітям, в яких до цього такої можливості не було. Також проект підвищує увагу громади до прав кожної дитини мати вільний доступ до технічної освіти, особливо дітей з різними освітніми потребами.

“KidsDо-2” реалізується в рамках  ґрантової програми Urban Space 100 та у співпраці з Івано-Франківським Інклюзивно-ресурсним центром.

Навчання відбуватиметься в приміщенні ГО “РобоклубІФ”, що знаходиться в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

Для довідки:

Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська.

Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в місті Івано-Франківськ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...