У Франківську діткам військових передали подарунки від Святого Миколая (ФОТО) 

Автор: Соня Грейда

05 Гру, 2023 17:40

Поділитись публікацією
У Франківську діткам військових передали подарунки від Святого Миколая (ФОТО) 

У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника пройшло свято та вручення подарунків в рамках благодійної акції франківського Карітасу «Стань Святим Миколаєм – підтримай дітей захисників -2023».

Про це пише “Галка” з місця події.

На свято завітали близько 300 малюків. Акцію проводять для дітей з інвалідністю, дітей воїнів, які загинули або зникли безвісти, полонених та поранених.

Координаторка простору дружнього до дітей «Карітас Івано-Франківськ» Богдана Черевко розповіла, що свято такого масштабу вони проводять вперше. Раніше організація  роздавала подарунки переважно своїм прямим бенефіціарам, які їх відвідували. Цьогоріч же вирішили особливу увагу звернути на діток захисників та діток з інвалідністю. 

Богдана Черевко додає, що підтримка благодійників в цьогорічній акції, в порівнянні з минулим роком, значно збільшилася. У Франківську «Карітас» роздасть подарунки 390 дітям.

«На наш заклик відгукнулися дуже багато незнайомих людей. Передавали навіть невелику кількість подарунків. Крім того, були великі-великі благодійники, які передали подарунків на дуже велику суму», – ділиться координаторка.