У Франківську для людей з інвалідністю пройдуть змагання з гри боча

Автор: Соня Грейда

29 Nov, 2023 16:47

Поділитись публікацією
У Франківську для людей з інвалідністю пройдуть змагання з гри боча

У франківському коледжі фізичного виховання з 1 по 3 грудня о 10:00 годині відбудуться спортивні змагання «Кубок Західної Ліги з гри боча» для людей з інвалідністю, які користуються колісним кріслом.

Про це пише Галка з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

Мета заходу – популяризація активного способу життя серед людей з інвалідністю через залучення до спорту, а також їхня соціальна адаптація та інтеграція в суспільне життя.

“Боча – єдиний вид паралімпійського спорту, яким можуть займатися люди з важкими травмами рук та хребта. Він слугує засобом фізичної реабілітації та оздоровлення, розвиває концентрацію уваги та влучність. Грою боча можуть займатися ті люди з інвалідністю, які не можуть себе реалізувати в інших видах спорту. Завдяки змаганням спортсмени України отримають можливість покращити свої навички у грі, обмінятися досвідом, позмагатися за призові місця в різних категоріях, які визначаються в міру ураження опорно-рухового апарату спортсмена”, – пишуть в облдержадміністрації.

Участь у змаганнях візьмуть команди з Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Хмельницької, Волинської, Київської, Одеської та Дніпропетровської областей. Змагання будуть проходити в командних, індивідуальних та парних дисциплінах.