У Франківську для молоді з інвалідністю провели “Свято пісні” (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

12 Лют, 2019 14:32

У Франківську для молоді з інвалідністю провели “Свято пісні” (ФОТО)

Сьогодні, 12 лютого Івано-Франківський “Карітас” та Парафія Святого Архистратига Михаїла УГКЦ у місті Калуш провели захід для молоді з інвалідністю.

“Це – великий захід соціальної інтеграції для молоді з інвалідністю. Впродовж останніх десяти років “Карітас” розвивається і працює для того, аби молодь з інвалідністю легше проходила соціалізацію, виходила зі своїх будинків, квартир і ставала активними членами місцевої громади. В цьому нам допомагають різноманітні заходи, ми організовуємо роботу у гуртках, дозвілля та літній відпочинок для них. А сьогодні нас об’єднало “Свято пісні”. Адже мистецтво також лікує, тож спільно з Івано-Франківською обласною філармонією імені Іри Маланюк, ми маємо можливість слухати спів прекрасної співачки Ірини  Ключковської у виконанні програми«Soli Deo» (“Єдиному Богові”). Її спів, це як молитва за те, що ці діти мають можливість жити, спілкуватись між собою, знаходити нових друзів. Цей захід переконує, що ми рухаємося у правильному шляху”, – розповідає виконавчий директор “Карітас Івано-Франківськ” Наталія Козакевич.

Неповносправні молоді люди приїхали на цей захід з Рожнятова, Тисмениці, Більшівців, Витвиці та Калуша. Такі заходи планують проводити й надалі, зазначає Наталія Козакевич. До них планують залучати не лише молодь з інвалідністю, але й усіх містян.

 “Нашою метою було створити щось нове – взяти саксофон, який у всіх асоціюється з джазом і зробити з нього інструмент, який би духовно підносив людину. Для цього ми взяли старовинні композиції, відібрали матеріал, який разом створює духовну концепцію. Ця концепція сприймається дуже просто, але водночас тебе окрилює звук, відчуваєш себе мов у храмі, чи іншому духовному місці”, – зазначає диригент та керівник програми «Soli Deo» (Єдиному богу) Роман Дзундза.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!