У Франківську говорили, як облаштовуватимуть для відпочинку Вовчинецькі гори

Автор: Турій Роман

09 Лис, 2018 10:36

У Франківську говорили, як облаштовуватимуть для відпочинку Вовчинецькі гори

9 листопада відбулася стартова прес-конференція в рамках проекту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону».

Читайте також: У Крихівцях планують добудувати ще один корпус школи (ФОТО)

Тут представили проект, очікувані результати та заплановані заходи.

Проект URBforDAN має на меті зберегти сучасний образ міських лісів та забезпечити, щоб лісові території стали місцем для соціалізації, релаксації, відпочинку та освіти, покращити співпрацю ключових учасників з метою вирішення конфліктів та покращення управління міськими лісами, інформує “Галка”.

Основні активності в рамках проекту відбуватимуться на території Вовчинецьких гір. Для досягнення цієї мети планується залучення зацікавлених сторін до процесу підготовки плану сталого управління та охорони міських лісів. Його бюджет – 2,7 млн євро.

В рамках проекту передбачається здійснення наступних заходів: облаштування дитячого простору, встановлення станції сервісного обслуговування для велоспільноти, відновлення пішохідних та велосипедних доріжок, облаштування оглядового майданчику та паркувальної зони.

«Вовчинецькі гори – це улюблене місце франківців, і важливо, аби там була належна інфраструктура. Важливо, аби в місті і приміських селах зберігся ліс, частинка природи, бо після міського, бурхливого життя хочеться спокою і на природу. Ці зони мають розвиватися, бо вони не на 100% зараз задіяні. Але важливо, аби не було надзвичайно великого втручання. Тому добре, що є проект облаштування великої відпочинкової зони у Вовчинецьких горах», – сказав міський голова.

Сільський голова Вовчинця Михайло Назар зазначив, що громада рада, що проект буде тут реалізовуватися.

«Дуже добре, що це буде фінансування в ході транскордонного проекту. Бо у нас рано чи пізно була ідея розвивати культурнний відпочинок. Бо бачимо рік у рік ріст сміття, дехто нищить природу. Ми не будемо щось покращувати в природі, а хочемо її зберегти», – сказав сільський голова.

Період впровадження проекту: 01.06.2018р. – 30.11.2020р. Головний Партнер проекту – місто Любляна (Словенія), інші – Будапешт, Відень та інші. Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради є Партнером проекту в Україні.

45641480_712818375783646_6602964441766035456_n

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry