У Франківську кандидат в нардепи підкуповує виборців у день голосування?

Автор: Турій Роман

25 Тра, 2014 16:04

Поділитись публікацією
У Франківську кандидат в нардепи підкуповує виборців у день голосування?

Як стало відомо www.galka.if.ua з джерел, які не побажали бути названими, представники одного із кандидатів в народні депутати по мажоритарному округу займаються підкупом виборців.

Технологія підкупу така – на дільницю приходить начебто сім’я – чоловік і дружина може бути і дитина разом із ними, щоби проголосувати. Потім із дорослих заходять у кабінку, де голосує інший виборець, начебто, щоб допомогти йому, бо він погано бачить. Через кілька секунд «помічник» виходить і підходить до своєї «сім’ї». Все нормально, все законно, просто невеличка допомога.

Зокрема, щось подібне відбувалося на дільниці 260859 (18 школа). Там чоловік підійшов до спостерігача і повідомив, що є жінка, яка хоче проголосувати, але погано бачить. Спостерігач дозволила чоловікові зайти з жінкою в кабінку. Журналісту видання www.galka.if.ua спостерігач повідомила, що все нормально, родичам заходити можна.

Через кілька секунд чоловік вийшов, і приєднався до жінки, яка його чекала. Жінка, яка потребувала помочі спокійно вийшла сама, вкинула без допомоги бюлетень в урну і пішла з дільниці.

Як повідомили джерела www.galka.if.ua схожі випадки були на дільниці, яка розміщена на Чорновола в інтернаті. Там так само чоловік заходив в кабінку до інших виборців. Його разом із «сім’єю» вигнали із дільниці. Як відзначають джерела видання, ці люди здійснювали підкуп виборців. Кажуть, що бачили потім бюлетень, в якому помагали ставити галочку. Кажуть, що стоїть вона навпроти прізвища директора одного із гірськолижних курортів.

Джерела видання повідомляють, що, можливо, цей політик зберіг соціальну базу людей, які готові продати свій голос ще із минулих виборів.