У Франківську мітингуватимуть через призначення в.о. міністра освіти

Автор: Турій Роман

29 Чер, 2020 15:40

У Франківську мітингуватимуть через призначення в.о. міністра освіти

Згідно з рішенням Уряду, яке було прийнято на засіданні 25 червня, Сергій Шкарлет призначений заступником міністра освіти, а також на нього покладені обов’язки в.о. міністра.

Франківців просять вийти на акцію протесту до ОДА (вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ) у вівторок 30 червня 2020 року о 10:00.

“Це рішення Кабінету міністрів України не лише відкидає українську освіту в часи Табачника, а й відверто плює в очі усім науковцям, котрі виступають проти призначення цього регіонала на цю високу й відповідальну посаду.

Аби коротко охарактеризувати пана Шкарлета, достатньо згадати його цитату: «Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів»”, – цитують Шкарлету організатори акції.

Також вони інформують, що доктор економічних наук Сергій Шкарлет, який водночас є ректором Чернігівського національного технологічного університету, є також одноосібним автором статтей, що містять здоровенні шматки чужого тексту: «Побудова моделей структурного типу з метою ідентифікації вимірів інформаційного потенціалу», надрукована в журналі «Проблеми і перспективи економіки та управління» у 2015 році (№ 3, с. 45–52), викладена на сайті Бібліотеки ім. Вернадського; «Побудова моделей структурного типу задля ідентифікації вимірів потенціалу стратегічних змін виробничо-економічних систем». Її написала Л. С. Ладонько (див.: Економіка природокористування і охорони довкілля: Зб. наук. пр. – К.: ДУ ІЕПСР НАН України, 2014, с. 128–131).

Враховуючи вище зазначенні факти, “наукова та освітня спільнота не готова спокійно відреагувати на призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра та заступником міністра освіти та науки України” і просить доєднатися до акції.

Організатори:
«Українські Студенти за Свободу»
«Фундація Регіональних Ініціатив»
«Відсіч»
«Молодіжний Націоналістичний Конгрес»
«Українська асоціація студентів»
«Рух Опору Капітуляції»
«Марш за науку»
«Демократична сокира»
«Наукова хунта»
«Цікава наука»

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry