У Франківську молода пара грабувала перехожих

Автор: Турій Роман

06 Oct, 2014 07:15

У Франківську молода пара грабувала перехожих

До Івано-Франківського міського суду було доставлено двох молодих мешканців Прикарпаття (29-річну, раніше судиму, мешканку Галицького району та 29-річного, раніше судимого, мешканця Коломийського району), яких досудові органи обґрунтовано підозрюють у скоєнні грабежу.

Під час з’ясування обставин справи судом було встановлено, що пізно ввечері 3 жовтня 2014 року, підозрювана, на Привокзальній площі, навпроти івано-франківського вокзалу, підійшла до потерпілого і під приводом ближчого знайомства запропонувала пройтись в один із дворів, що по вулиці Гаркуші. Інший підозрюваний, зберігаючи дистанцію, вирушив услід за ними.

Увійшовши в двір, підозрювана нанесла потерпілому декілька ударів по голові, від чого чоловік упав на землю. Одразу після цього до потерпілого підбіг інший підозрюваний, який почав бити лежачого чоловіка ногами у різні частини тіла, а підозрювана в цей час закривала рукою рот жертви, аби той не зміг кричати.

Внаслідок таких дій, зловмисникам вдалося заволодіти грошима та телефоном потерпілого, після чого вони зникли із місця вчинення злочину. Оговтавшись, потерпілий звернувся до міліції і невдовзі молода пара була затримана правоохоронцями і їй було повідомлено про підозру у вчинені злочину.

Суд врахувавши усі обставини справи та взявши до уваги, що обоє підозрювані вже раніше мали судимості, а також те, що вони не мають постійного місця роботи (тому можуть переховуватись від слідства), вирішив обрати їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry