У Франківську молоді люди навчатимуться бути чиновниками

Автор: Застава Максим

18 Жов, 2017 13:49

У Франківську молоді люди навчатимуться бути чиновниками

У середу, 18 жовтня, відбулася прес-конференція, присвячена новому набору активних молодих людей для участі у проекті “Молодь і влада”.

Читайте також: Скейтерам доведеться платити 30 грн у годину, аби кататися біля Білого дому

Програма реалізовується за підтримки очільника Івано-Франківська Руслана Марцінківа та секретаря міської ради Оксани Савчук. Студенти 3-4 курсів та молодь з вищою освітою можуть долучитися до проекту.

Метою проекту “Молодь і влада” є надання усім охочим можливості ознайомитися з діяльністю усіх департаментів та відділів міської ради “зсередини”, сформувати власну незалежну думку з цього приводу, отримати практичні знання та досвід. Цей проект є хорошим стартом для активних молодих людей, які прагнуть пов’язати своє життя із державною службою або займатися активною громадською діяльністю задля блага нашого міста.

Як підкреслив координатор проекту Роман Труба, програма існує більше 10 років, але у 2016 її дещо реформували.

“Ми вирішили вийти за рамки та думаємо, що не обов’язково у проекті можуть брати участь люди, яким цікава робота держслужбовця. Це можуть бути студенти, які хочуть взяти участь у різнопланових заходах, які не стосуються міського самоврядування. Це будуть освітні, культурні, спортивні програми”, – розповів Роман Труба.

Також він додав, що конкретних критеріїв відбору немає, але більше шансів потрапити на стажування мають старшокурсники та випускники ВНЗ. Найбільшу увагу організатори будуть звертати на мотиваційний лист. Усі охочі матимуть можливість обрати будь-який департамент та відділ міської ради, що цікавить.

“Дуже важливо молодим перспективним людям бачити, як все відбувається “зсередини”, адже не всі розуміють у повній мірі як працюють виконавчі комітети та департаменти, це зовсім інше бачення. Таких проектів має бути максимально багато”, – запевняє міський голова Руслан Марцінків.

Загалом цьогоріч близько 40 молодих людей можуть пройти стажування у міській раді, яке триватиме два місяці. Після закінчення кожен учасник отримає сертифікат та буде зарахований у кадровий резерв міської ради. Зареєструватися на участь у проекті можна у 108-му кабінеті міської ради або на сторінках соціальних мереж координатора проекту Романа Труби.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry