У Франківську на фасаді будинку створили рекордне мозаїчне панно (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

16 Чер, 2021 12:53

У Франківську на фасаді будинку створили рекордне мозаїчне панно (ФОТО)

На території житлового району «Княгинин», який зводить будівельна компанія «Спілка забудівників», зафіксували рекорд України у категорії «Розміри, мистецтво» та у категорії «Вперше».

На фасаді одного з будинків створили унікальне мозаїчне панно, що складається із мозаїчних листів (розміром 30 х 30 см), на кожному листі – 121 камінчик. Розміри мозаїчного панно 12х30, тобто 6 метрів, інформує «Галка».

У центрі композиції – дівчина-українка, що символізує молодість нашої держави, незламність, квітучість і процвітання. Повна назва рекорду – «Найбільше мозаїчне панно в Україні, присвячене 30-ти річчю Незалежності України».

Голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк розповів, що не може повірити, що компанія потрапила до книги рекордів.

«Якби мені сказали про це пів року тому, то я б бився об заклад, що таке не може бути. Хочу сказати, що це спільна наша робота. Такої монолітності та єдності, як у нашій компанії, то напевно немає у Франківську. Наш внутрішній людський фактор – на висоті», – говорить Филюк.

За його словами, саме це забезпечує їхні високі результати.

Авторами та кураторами проєкту є франківські художники Сергій Григорян та Микола Джичка.

Филюк відзначив, що вони пробували створити з мозаїки на фасаді різні історичні постаті, але вирішили, що символ 30-річчя України виглядає яскраво та свіжо.

«Цією мозаїкою ми хотіли показати, що попри всі негаразди наша держава залишається квітучою та непереможною», – наголошує він.

Розповідаючи про сам мікрорайон Филюк підмітив, що у комплексі один з найбільших підземних паркінгів, який вміщує 1500 машин.

«Можливо нам ще варто податися на рекорд з найбільшим паркінгом під землею в Україні», – додав голова правління.

Крім того, «Княгинин» буде налічувати десятки об’єктів соціальної інфраструктури: два дитячих садки, початкова школа, триповерховий торговельно-розважальний центр, спорткомплекс із критими манежами та басейном тощо.

Представниця “Книги рекордів України” Юлія Бичай зазначила, що компанія підійшла дуже відповідально до підготовки заявки на рекорд.

«Якщо вони так відповідально підійшли до підготовки документів, то думаю, що й вся робота їхня виконується належно», – каже Бичай.

Вона додає, що була проведена експертиза і рекорд офіційно встановлено у двох категоріях.

«Такий стиль та у такому масштабі застосовується вперше за останні десятиріччя».

Нагадаємо, торік будівельна компанія розпочала будівництво житлового району «Княгинин». Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС-2.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...