У Франківську на “Передвеликодному ярмарку” містянам розповідали про їхні права, і дарували тематичні писанки (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

25 Кві, 2019 21:11

У Франківську на “Передвеликодному ярмарку” містянам розповідали про їхні права, і дарували тематичні писанки (ФОТО)

Працівники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області завітали на «Передвеликодній ярмарок».

25 квітня в Івано-Франківську відкрили «Передвеликодній ярмарок», на який завітали й працівники Івано-Франківської юстиції, щоб ознайомити громадян з їхніми правами, в рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».
Біля Івано-Франківської міської Ратуші працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області надавали безоплатні правові консультації підприємцям та покупцям, які брали участь у ярмарку. Інформаційні роз’яснення надавалися щодо кампаній, які реалізуються в рамках проекту, а саме: “СтопНасильство”, “ЧужихДітейНеБуває”, “ВідповідальнеБатьківство” та “Податкова знижна на навчання”. Розповіли перехожим і про адміністративні послуги, які надає ЦНАП та як їх отримати. Громадянам наголошували про те, що важливо не тільки знати свої права, а й вміти їх ефективно захищати!

Джерело

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...