У Франківську на Промприладі відкрили новий безкоштовний коворкінг – пощастить 22-ом резидентам (ФОТО, АНКЕТА)

Автор: Костинюк Олександр

14 Dec, 2022 10:58

Поділитись публікацією
У Франківську на Промприладі відкрили новий безкоштовний коворкінг – пощастить 22-ом резидентам (ФОТО, АНКЕТА)

У Франківську в інноваційному центрі “Промприлад.Реновація” відкрили Business Support Center and Coworking – фізичний простір Save Business Now з коворкінгом.

Читайте також: 15 світлофорів на ключових перехрестях Франківська працюватимуть без вимкнень — Смушак

Новий простір дозволить підтримати підприємців та підприємиць, які продовжують створювати нові продукти та сервіси в місті. У коворкінгу зможуть працювати представники релокованого та місцевого бізнесів, пише “Галка”.

Простір розрахований на 22 робочих місця, оренда яких покривається у межах Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, що фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Promprylad Foundation.

Керівниця програми економічного розвитку ООН Ольга Логвін зазначила, що війна мала величезний вплив на імпульс розвитку країни, на всі аспекти її життя, які до війни починали розквітати:

“Зараз розвиток підприємництва та економіки втрачає цей імпульс. Західні регіони зіштовхнулися з напливом переселенців, релокацією бізнесів. Для того, щоб протистояти викликам розроблена програма стійкості та різні проєкти. Україна має нові виклики, зокрема й енергетичні. Тому ми маємо допомагати всім, і особливо підприємцям, вистояти. Економічний фронт – це теж важливий аспект у нашій перемозі”.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Футерко каже, що з командою ПРООН облдержадміністрація співпрацює вже давно.

“Ця ініціатива дуже вчасна та корисна для Франківщини. Адже тут всі умови, щоб працювати – є тепло, є інтернет”, – зауважив Футерко.

Заступник міського голови Михайло Смушак зазначив, що Івано-Франківськ і місцева влада завжди відкриті до ініціатив, які спрямовані на розвиток бізнесу, інвестицій та всьому, що сприятиме розвиткові міста:

“Ми допомагаємо підприємцям, які будуть тут працювати. Для них це місце безкоштовне, і це дуже добре. Якби таких центрів у Франківську було багато, було б значно краще. Закликаємо створювати подібні проєкти й на інших локаціях”.

Керівниця напрямку міжнародних партнерств та імпакту Фонду Промприлад Людмила Крижановська розповіла, що вже є близько 70 людей у черзі, аби бути частиною цього коворкінгу.

“У час, коли така важка ситуація з електроенергією, ця допомога дуже важлива. Наша ключова компетенція – тривала підтримка підприємців та організацій. Наш наступний крок – це масштабування цього коворкінгу. До весни хочемо реалізувати новий проєкт, набагато більший, який забезпечить ще більше місць для роботи підприємців”, – додала Людмила Крижановська.

Щоб отримати ваучер на робоче місце в коворкінгу, треба заповнити заявку – поділитися власною історією роботи вашого бізнесу у час війни. Саме на основі цих розповідей відбудеться відбір резидентів нового коворкінгу. 

Анкету заповнювати – ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Серед усіх заявок, передусім, будуть робити акцент саме на бізнесі. Обіцяють відібрати людей, яким це справді необхідно, наприклад, релокованим підприємцям. Також будуть підтримувати і локальний бізнес. Особливо коворкінг актуальний людям, які не мають змоги працювати під час постійних вимкнень електроенергії.