У Франківську на турнірі з боксу діти змагалися за медалі та автографи братів Кличків (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Jan, 2016 13:45

Поділитись публікацією
У Франківську на турнірі з боксу діти змагалися за медалі та автографи братів Кличків (ФОТО)

Наприкінці грудня 2015 року у Івано-Франківську відбувся І Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений Новорічно-Різдвяним святам, з ініціативи тренера спортивного клубу “Альянс” Бочкура Андрія та тренера клубу “СПЗ” Мерінова Віталія.

Змагання відбулися за сприяння президента федерації боксу Івано-Франківської області – Савчука Андрія Петровича, директора мережі спортивних клубів “Альянс” – Маланюка Ігора Миколайовича та народного депутата України – Шевченка Олександра Леонідовича.
Турнір проходив у приміщенні Tuning Hall Club.
Кількість учасників змагань налічувала понад 100 спортсменів з Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Черкаської, Вінницької та Закарпатської областей.
На урочисте відкриття завітав Президент Національної Ліги професійного боксу України , Заслужений тренер СРСР та України – Зав’ялов Михайло Михайлович та чимало шанувальників боксу.
Офіційне відео-привітання прислали директор фан-клубу та київського музею Братів Кличків – Найда Сергій Васильович http://klitschko-brothers.com/ , який передав нагороди та плакати з автографом Володимира Кличка, а також тренер, дворазовий чемпіон Італії – Christian Coccia, від якого отримали подарунки від компанії DOMINOS .

Судівський склад на чолі з Головним суддею змагань Вострецовим Володимиром Миколайовичом ,Суддею міжнародної категорії по версії AIBA Пасінячяком В. Максумовим В. та суддею національної категорії Іванишином А.обслуговували ринг.

Як повідомив “Галці” Андрій Бочкур, СК “Альянс” представляли 9 юних боксерів. Фіналістами та переможцями змагань стали:
Мансуров Олександр (30кг) – І місце
Ткачовський Олександр (28кг) – І місце
Коржик Тимур(43кг) – І місце(бойова нічия)
Петришин Ростислав(41,5кг) – І місце
Басараб Володимир(37кг) – ІІ місце
Шуляк Вадим (38,5кг) – ІІ місце
Кисіль Владислав(30кг) – ІІІ місце
Михай Роман(30кг) – ІІІ місце