У Франківську на вокзалі з квітами зустріли воїнів АТО (ФОТО)

Автор: Борис Марія

20 Кві, 2016 09:31

Поділитись публікацією
У Франківську на вокзалі з квітами зустріли воїнів АТО (ФОТО)

Сьогодні, 20 квітня, на залізнодорожньому вокзалі Івано-Франківська зустріли демобілізованих учасників АТО.

Двох воїнів зустріли громадські активісти, волонтери та представники влади.

Воїн Саша Піголкін служив у Донецькій області у 27-й бригаді. Він радий теплій зустрічі вдома. Про зону бойових дій відповідає неохоче й стримано.

“Там складно, але терпимо”, – прокоментував Герой.

Його зустрів друг, також боєць Віталій Римик, який служив 14 місяців у 27-й бригаді й демобілізувався минулого тижня.

“Ця війна надовго. Туди нікому не треба йти. Ця війна не для нас”, – сказав він.

“Я хочу, щоб це скоріше закінчилося. Дуже хвилювалася, переживала і дуже зраділа приїзду мого дяді. Сльози виступили. На душі тепер спокій”, – поділилася племінниця бійця.

Волонтер Валентина Танасійчук вперше зустрічала із зони АТО свого чоловіка, а тепер вирішила підтримати інших демобілізованих бійців. На її думку не треба забувати про подвиг хлопців.

“Одного разу в магазині я побачила у великій черзі бійця АТО. Увесь такий в нагородах, в медалях. Подивилася на нього і у мене виникла якась спантеличеність, гордість за нього, навіть захотілося до нього підійти, обняти, подякувати. Хотіла сказати, що ми пам’ятаємо їхні подвиги, ми не байдужі і завжди будемо впізнавати Героя”, – розповіла історію жінка.

Керівник управління з питань надзвичайних ситуацій МВК Ігор Влізло розповів, що на Прикарпаття провернулося близько 250 демобілізованих бійців, ще близько стільки очікують. Воїнам надають допомогу у Центрі Психологічної допомоги, який знаходиться на вокзалі. Там на Героїв чекають волонтери із теплим чаєм, кавою та печивом, а на стінах розвісили патріотичні дитячі малюнки.

Відомо, що демобілізовані бійці повертаються майже щодня.