У Франківську незабаром встановлять новітні питні фонтанчики

Автор: Турій Роман

07 Жов, 2021 08:04

У Франківську незабаром встановлять новітні питні фонтанчики

Процес встановлення інноваційних питних фонтанчиків у Франківську вийшов на фінішну пряму.

Про це йдеться на сторінці Теплого Міста.

“Ми отримали документ, який називається “Технічні умови на приєднання до систем питного водопостачання”, таким чином передостанній і дуже складний етап проєкту — завершено”,- йдеться в дописі.

Серйозною загрозою для проєкту став COVID-19, адже потрібно було перевірити, чи не становлять питні фонтанчики додаткової небезпеки зараження.

“Отримати відповідь виявилось не так просто, оскільки державні органи посилалися на законодавство, а воно не було змінено в умовах епідемії. Ми навіть були готові зупинити проєкт, якби не отримали чіткої відповіді. Утім, фонтанчики є не більш небезпечними, ніж будь-який інший об’єкт громадського користування. А в нашій моделі, розробленій MetaLab , ви навіть не мусите нічого торкатися руками. Отже, фонтанчикам бути”,- додають на сторінці платформи.

Наразі триває процес виготовлення двох фонтанчиків: один більший — для дорослих, та менший — він зручний для людей в інвалідних візках та дітей. Корпус буде виготовлено з бетону — таким чином фонтанчики майже неможливо пошкодити.

“Єдиний процес попереду, що нам не дозволяє чітко назвати дату відкриття фонтанчиків — затвердження технічних умов, але ми сподіваємось, він не триватиме довго. Ну, і ми продовжуємо збір коштів, тому що проєкт вийшов дорожчим, ніж ми розраховували на початку. Цьогоріч ви можете знову долучитися до благодійного забігу та сприяти реалізації питних фонтанчиків. Зареєструватися можна за посиланням“.

На візуалізації показано модель інноваційних фонтанчиків, пише Бліц-інфо.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...