У Франківську обговорили актуальні й болючі питання щодо місцевих учасників АТО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Борис Марія

14 Січ, 2016 19:31

Поділитись публікацією
У Франківську обговорили актуальні й болючі питання щодо місцевих учасників АТО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 14 січня, у Івано-Франківській міській раді відбулося засідання круглого столу. Під час заходу мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, його заступники та інші присутні обговорили ряд важливих питань щодо учасників АТО з Івано-Франківська.

Зокрема, йшлося про вирішення житлового питання для дітей та дружини загиблого в АТО франківця Тараса Шевченка. Планується підготувати документи до суду щодо надання матері дітей статусу «дружина загиблого» й поставити її на квартирну чергу при МВК.

Також вирішили взяти на контроль вирішення всіх питань двічі пораненого Тараса Остаповича, в першу чергу розпочати роботу щодо покращення житлових умов, оскільки після повернення з війни він живе з мамою та сім’єю сестри, спить на розкладачці в кухні.

Очільник міста наголосив на необхідності  тісно співпрацювати з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції, Асоціацією спілок учасників АТО області та допомагати учасникам АТО з Івано-Франківська. А на вулиці Тарнавського, 22 хочуть створити реабілітаційний центр.

На заході йшлося про потребу проведення активної просвітницької роботи. Міська влада сприятиме у розміщенні бігбордів із інформацією про Центр допомоги учасникам АТО та розміщенні соціальних роликів на ТБ, авторами яких є  учасники АТО та волонтери.

З керівниками структурних підрозділів міської ради, працівниками військкоматів, соціальних, комунальних та інших муніципальних служб та працівників охорони здоров’я міста мають провести семінар на тему “Соціальна адаптація воїнів АТО в умовах сучасних реалій”.

Ініціатори круглого слову вислови пропозиції щодо створення єдиного соціального паспорту для всіх учасників АТО та їхніх сімей в gmail-форматі.

Також говорили про лікування учасників АТО, компенсації комунальних послуг та земельні питання.