У Франківську обговорили співпрацю місцевих і польських вишів для енергозбереження

Автор: Людмила Баран

13 Бер, 2015 19:12

Поділитись публікацією
У Франківську обговорили співпрацю місцевих і польських вишів для енергозбереження

13 березня 2015 року в приміщенні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи співпраці у сфері енергозбереження та енергоефективності між вищими навчальними закладами Івано-Франківської області України та Люблінського воєводства Республіки Польщі».

Даний захід є одним із етапів реалізації проекту «Студент з ініціативою: вектор енергозбереження», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (АРПІ) та співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Партнери проекту: виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та гміна міста Люблін, РП, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Метою круглого столу стало обговорення перспектив співпраці в напрямку енергозбереження, енергоефективності, використання альтернативних джерел енергії; представлення напрацювань проекту в напрямку започаткування програм обміну у сфері енергозбереження та енергоефективності між університетами Івано-Франківська (Україна) та Любліна (Республіка Польща).

Серед учасників круглого столу були представники міських адміністрацій Івано-Франківська та Любліна, професорсько-викладацький склад, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів обох міст та представники підприємств, зацікавлених у впровадженні енергоефективних технологій цільових регіонів: Івано-Франківської області та Люблінського воєводства Республіки Польща.

Насичена програма зустрічі передбачала ряд презентацій з висвітленням потенційних напрямків співпраці як української, так і польської сторони, а також обговорення та узгодження Концепції щодо програм співробітництва між вищими навчальними закладами Любліна та Івано-Франківська у сфері отримання енергії з відновлювальних та альтернативних джерел, енергоефективності та розумних енергетичних мереж.