У Франківську обрали найкрасивішу студентку медуніверситету (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

13 Бер, 2019 18:39

У Франківську обрали найкрасивішу студентку медуніверситету (ФОТО)

Традиційно цей конкурс організовує Студентський профспілковий комітет. Цього року він був проведений у форматі інтернет-голосування.

Як розповіла одна з організаторок події студентка Діана Мартинюк, «Міс ІФНМУ 2019» проходив у два етапи і в першому турі он-лайн голосування взяло участь 35 дівчат. Вже у другому турі за звання Міс університету змагались восьмеро дівчат, а троє з них отримали відповідні титули:

Міс ІФНМУ 2019 стала – Струк Соломія (1 курс, 1 група)

Перша віце Міс ІФНМУ 2019 – Бокій Яна (1 курс, 91 група)

Друга віце Міс ІФНМУ 2019 – Чепак Катерина (1 курс , 4 група)

За словами організаторів конкурсу, цьогоріч найбільшу зацікавленість у відбірковому турі проявили студентки першого курсу, попри те, що були і старшокурсниці.

«Навряд чи для майбутнього лікаря знадобиться досвід участі у такому конкурсі, проте для мене – це спосіб здобути більше впевненості у собі», – говорить Соломія Струк, яка упродовж року носитиме титул Міс університету. Дівчина радіє, що завдяки підготовці до конкурсу впевнилася у дружності та підтримці своєї групи і акцентує, що ця подія об’єднала та здружила усіх учасниць.

«Я дякую всім, хто відважився взяти участь у цьому конкурсі, – сказала перший проректор Ганна Ерстенюк у вітальному слові. – Нехай не лише зовнішність, але й ваша впевненість у собі та креативність допомагають головному – служінню в обраній вами професії».

Як зауважила перший проректор, пацієнтові приємно бачити охайного привабливого лікаря, а його приємна зовнішність та відповідний настрій, – це вже половина успішного лікування.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!