У Франківську обрали претендентів на стипендії голови ОДА та голови обласної ради

Автор: Зелінська Таня

25 Січ, 2019 07:16

У Франківську обрали претендентів на стипендії голови ОДА та голови обласної ради
У четвер, 24 січня, під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення щорічної стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтва.

Читайте також: Франківщину відвідали члени правління Тюрінгійського Агенства Європрограм

На розгляд комісії було запропоновано 24 претенденти. Після обговорення та відкритого поіменного голосування підтримано 21 претендента на призначення стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтва у 2019 році. Нижче подаємо перелік претендентів на щорічну стипендію, повідомляє “Галка” з посиланням на ОДА.

За поданням навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття – Богдан Мельник;

за поданням театру фольклору, народних свят і видовищ – Георгій Железняк;

за поданням обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури – Василь Романюк;

за поданням обласної організації Національної спілки письменників України – Надія Дичка, Василь Рябий,Орися Яхневич;

за поданням відділу культури Коломийської районної державної адміністрації – Євген Сорока;

за поданням відділу культури Снятинської районної державної адміністрації – Дмитро Лесюк;

за поданням управління культури виконавчого комітету Коломийської міської ради – Дарія Демків;

за поданням відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків виконавчого комітету Бурштинської міської ради – Тамара Гусар;

за поданням управління культури, національностей та релігій  виконавчого комітету Калуської міської ради – Танасій Малиш;

за поданням Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та покуття імені Йосафата Кобринського – Ольга Кратюк, Ганна Ілюк;

за поданням Коломийського академічного обласного українського  драматичного  театру ім.І.Озаркевича – Люся Якубовська;

за поданням Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк – Віктор Амелін;

за поданням Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського – Ярослав Олеськів;

за поданням Івано-Франківського академічного обласного українського музично – драматичного театру ім. І.Франка – Сергій Романюк;

за поданням обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України – Ольга Писарук, Ганна Яців, Іван Ткачик, Дмитро Сивак.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...