У Франківську обрали Учня року

Автор: Людмила Баран

15 May, 2016 14:14

Поділитись публікацією
У Франківську обрали Учня року

12 травня відбулося засідання колегії управління освіти, на якому таємним голосуванням було визначено переможця конкурсу «Учень року – 2016».

Читайте також: На Надвірнянщині відкрили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)

Ним став учень 7 (11) класу «Школи-гімназія № 3» Кирста Богдан Петрович, повідомляє Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

“Особливий інтерес Богдан виявляє до художнього слова, сам пише прозу та поезію, майстерно висловлює поетичне слово на сцені. Один із найкращих учнів школи-гімназії № 3, є учасником шкільного драматичного гуртка «Первоцвіт». У 2012 році вступив у НСОУ «ПЛАСТ», організатор багатьох вишколів «Пласту». У 2013 році ініціював проведення міських літературно-акустичних вечорів. У січні 2014 року вперше провів акцію «Поетична вервичка пам՚яті Крут» на барикадах Євромайдану в Івано-Франківську, яка проводиться щорічно”, – йдеться у повідомленні.

Також 25 травня на загальноміському святі обдарованої молоді “Ми – надія твоя, Україно!”  відбудеться нагородження номінантів на звання “Учень року – 2016”.

Нагородять Романа Букатюка, учня 11 класу школи № 25, бронзового призера Міжнародної олімпіади в Бразилії “Науки про Землю”.  Уляну Капінус, ученицю 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, переможця IV етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та біології й конкурсів Малої академії наук. А також –   Ернеста Протаса, учня 10 класу  школи № 5  переможця IV етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учасника 50-ї Міжнародної Менделеєвської олімпіади.