У Франківську орденом за мужність посмертно нагородили Степана Татарина (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

28 Jul, 2022 18:12

Поділитись публікацією
У Франківську  орденом за мужність  посмертно нагородили Степана Татарина (ФОТО)

28 липня у День Української Державності міський голова Івано-Франківська передав сину загиблого військового орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Мер Івано-Франківська передав родині Степана Татарина орден «За мужність» ІІІ ступеня.

14 квітня 2022 року Героя нагороджено Президентом України посмертно.

Державну нагороду прийняв син Героя – Віталій Дутчак.

«Хочу низько вклонитися родині загиблого! Це непоправна втрата для нас всіх! Хочу щиро низько вклонитися і подякувати рідним загиблих, які втратили своїх дітей, чоловіків, дружин; сім’ям військових, які боронять нашу державу. На жаль, ми платимо велику ціну за нашу Українську Державність. Від міської громади щиро дякую за те, що ви виховали таких дітей, рідних, які своїм прикладом показують, що Українська Державність була, є і буде!  Ми переможемо! Все буде Україна!», – йдеться у дописі міського голови.


Довідково
:
орден «За мужність» I, II, III ступеня  — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.