У Франківську партія Гройсмана та «Платформа Громад» підписали Меморандум про співпрацю (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

03 Вер, 2021 17:16

Поділитись публікацією
У Франківську партія Гройсмана та «Платформа Громад» підписали Меморандум про співпрацю (ФОТО)

В Івано-Франківську відбувся Форум партії “Платформа Громад”, де підписали Меморандум про співпрацю з політичною партією експрем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Читайте також: Олег Гончарук: "Платформа громад" і "Українська стратегія Гройсмана" об'єднали зусилля заради змін в країні

Нагадаємо, що 2 вересня у селі Михальче на Франківщині пройшов круглий стіл, під час якого обговорили реформу адміністративно-територіального устрою: виклики та перспективи розвитку громад. У ньому взяв участь експрем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Сьогодні ж, 3 вересня, в Івано-Франківську відбулося підписання Меморандуму між партіями «Українська стратегія Гройсмана» та «Платформа Громад».

На Форум приїхали представники з різних куточків України – Вінничини, Полтави, Чернівців, Закарпаття та інших.

Захід традиційно розпочався з Гімну України, благословення від військових капеланів та хвилини мовчання в пам’ять за Героями України, інформує «Галка».

Лідер «Платформи Громад» Олег Гончарук розповів, як починався старт їхньої команди в 2019 році.

«Тоді я відчув багато насмішок, що ми не можемо бути учасниками виборчих баталій. Зараз я хочу подякувати всім тим, хто пройшли зі мною цей шлях. Я переконаний, що нас стане більше на всіх рівнях депутатських рад. Попереду у нас вибори до Верховної Ради та президента», – говорить Гончарук.

Він поділився, що нещодавно до нього зателефонував Володимир Гройсман з пропозицією співпраці.

«Він є батьком децентралізації, яка дозволила розвиватися громадам. З великим сумом я маю сказати, що зараз децентралізація зупинилася. Нам потрібно, щоб наші люди з Прикарпаття займали великі посади та приймали значущі рішення, які допоможуть розвиватися громадам», – наголосив лідер «Платформи Громад».

Володимир Гройсман подякував за виступ та презентацію партії:

«Дякую, що запросили мене. Я вже тут другий день, і якби не наступні зустрічі, то я б тут залишився. У вас надзвичайні та привітні люди – незалежно, де ми зустрічаємося. Нам з вами потрібно привести країну на гідне місце. Багато людей виїжджають за кордон, але українцеві ніде не вийде бути таким успішним, окрім України. Коли зустрічаєш цих людей, то хочеться, аби вони всі були поруч – батьки та діти».

Гройсман наголосив, що за два роки з новою владою та монобільшістю у країні запанував розлад.

«Під час дискусії з головами громад я зрозумів, наскільки все розвалено. За ці два роки розвалили все те, що ми з вами будували – повернули гроші на місця, а економіка пішла вгору. Печеніжинська громада отримала в 2021 році 69 мільйонів гривень, коли в 2019 було 118 мільйонів. Голові не потрібно йти до ОДА просити грошей, а зараз на них все навалили… Йде стагнація», – каже політик.

Він анонсував про створення великої команди, яка буде брати участь у виборах та розвивати країну.

«Хочу анонсувати нашу з вами співпрацю. Ми завершимо децентралізацію. Ліквідуємо районі ради та адміністрації, навіщо вони нам якшо там немає повноважень? Ми зупинимо продаж української землі. Нам потрібно захищати українську культуру та ідентичність, нам не потрібні чужинці на нашій землі ні з автоматами, ні з тракторами. Ми маємо бути об’єднанні», – каже Гройсман.

За його словами, сьогодні на Форумі на Прикарпатті ухвалюють важливе рішення.

«Бажаю нам спільних успіхів і слава нашій рідній Україні!»

Після чого Олег Гончарук та Володимир Гройсман підписали Меморандум про співпрацю партій.

«Вам не потрібно буде їздити в столицю, аби погоджувати списки кандидатів від нашої спільної партії, а от до Києва вони будуть їздити на роботу в Уряд чи парламент», – підсумував Гройсман.

Партії ставлять між собою низку пріоритетних завдань:

– передати владу людям
– побудувати сильні контролюючі інституції
– створити модель економіки, яка дасть можливість створити для людей гідне життя
– зробити все для того, щоб Україна зайняла гідне місце серед сильних та заможних країн Європи.