У Франківську переселенець з Донецька провів майстер-клас з робототехніки для дітей (ФОТО)

Автор: Борис Марія

11 Aug, 2015 12:57

Поділитись публікацією
У Франківську переселенець з Донецька провів майстер-клас з робототехніки для дітей (ФОТО)

11 серпня в центральній бібліотеці для дітей з 12.00 по 18.00 відбуваються 4 майстер-класи з робототехніки для дітей.

Читайте також: На колишньому франківському заводі дітей вчитимуть складати роботів (ФОТО)

А саме навчають початкової робототехніки та програмування LEGO WeDo для дітей 7-8 років та робототехніки LEGO MINDSTORMS для дітей 9- 14 років. Очікується, що протягом дня прийде близько 30 дітей. Серед них переселенці, діти учасників АТО та юні відвідувачі бібліотеки.

Майстер-клас проводить математик-теоретик, вчитель IT-технологій, автор проекту TECHNIC.IN.UA –першого україномовного освітньо-інформаційного сайту для школярів і студентів про механіку, робототехніку та інші технічі науки Іван Шихат-Саркісов. Він  розповів, що це можливість розвинутись дитині та познайомитись із найцікавішим способом програмування. Адже, сьогодні розробник програмного забезпечення – це актуальна та високооплачувана професія.

“Якщо одна дитина із сьогодні присутніх пов’яже своє життя із програмуванням, то я вважатиму, що захід пройшов недарма. В майбутньому діти можуть розвивати свої здібності у цій сфері самостійно або з допомогою друзів та батьків, адже є безліч відповідних програм та додатків у Інтернеті”, – сказав він.

Перша група дітей вже ознайомилися із поняттям робот та спробувала складати модель та програмувати поведінку свого робота.

Організатором заходу є створена переселенями із Сходу Громадська організація “Д.О.М.48.24”, яка існує декілька місяців. Один із засновників організації Сергій Никоноров сказав,що вони мають на меті об’єднати мешканців Івано-Франківська та переселенців.

“Коли все зводиться до приватного спілкування, то все дуже просто, люди бачать, що ми такі як і вони. Створена організація – це те, чого не вистачало нам, коли ми були на Сході. Ми повинні діяти, створити майбутнє, яке ми хочемо. Не даремно наш лозунг – “Дій – обирай майбутнє!”  “, – зазначив він.

Сергій Никоноров поділився, що у майбутньому також будуть проводити схожі заходи.