У Франківську просто неба розповіли, як почуватись впевненіше з допомогою екомакіяжу (ФОТО)

Автор: Борис Марія

13 Чер, 2016 09:16

Поділитись публікацією
У Франківську просто неба розповіли, як почуватись впевненіше з допомогою екомакіяжу (ФОТО)

Нещодавно в рамках  міжнародного мистецького фестивалю Porto Franko Gogol Fest у Івано-Франківську на подвір’ї Палацу Потоцьких показували, як створити образ натуральними еко-біоорганічними пігментами. 

Майстер-клас для кількох десятків зацікавлених провела майстер міжнародного рівня з естетичної косметології та зовнішнього образу Людмила Шиндак, яка розповіла жінкам, які прийоми треба застосовувати, щоб впевненіше себе почувати. Вона зазначила, що обличчя слід очищати зранку та ввечері тендітними рухами. Не варто використовувати косметику з маслом, бо вона не дає шкірі дихати. Варто пити достатньо води – 300 міліграм води на кілограм ваги щодня. Жінка повинна бути у горизонтальному положенні з 21 години.

“Необхідно дотримуватися зовнішньої та внутрішньої гармонії. Для свого образу треба використовувати ті кольори, які приносять вам щастя”, – додала вона.

Пані Людмила показала на моделі як правильно наносити макіяж, застосовуючи цвіт рослин з різним пігментом. Ці пігменти можна зробити самому, маючи доступ до сировини та певний рівень знань, щоб не зашкодити.

Теги: