У Франківську піднявся рівень води у річках, але загрози для міста наразі немає (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

15 Jun, 2020 13:12

Поділитись публікацією
У Франківську піднявся рівень води у річках, але загрози для міста наразі немає (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

На Бистриці Надвірнянській та Бистриці Солотвинській через опади значно піднявся рівень води. Проте загрози для Івано-Франківська наразі немає.

Читайте також: В мерії повідомили, кого і як будуть перевіряти на "карантинних" блокпостах в Івано-Франківську

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради Ігор Влізло розповів “Галці”, що ситуація наразі не критична. Ситуацію на річках міста моніторять тричі на день.

“Проблемні місця – Угорники, Микитинці та вулиця Медична, то там на сьогодні вода не становить загрози. Вода прибуває, бо у горах йдуть дощі 3-4 день. Для міста – ще далеко до критичного. Хоча все може бути, погода від нас не залежить”, – каже він.

Наразі вода потрохи спадає, оскільки у горах припинилися дощі.

“Пасічна – там широко. На дамбі проривів немає. Тобто Пасічна взагалі не обговорюється, там навіть у заплаву не пішло. Аби була там якась біда, то треба щоб річка піднялася до 2,5 метри. Хоча зранку може бути мілко, а у ввечері – високо”, – говорить Влізло.

Він додає, що очікують підйом води до одного метра. У разі загрози дамби будуть укріплювати каменем.

“Все під контролем”, – наголошує Влізло.

“Галка” оглянула ситуацію на Бистриці Надвірнянській – там затоплена відпочинкова зона. Також фото з пасічнянського моста у спільноті “Типова Пасічна” опублікувала Анастасія Сеньків.

Теги: