У Франківську підвищили тариф за проїзд у маршрутках

Автор: Борис Марія

22 Бер, 2018 13:28

У Франківську підвищили тариф за проїзд у маршрутках

22 березня виконавчий комітет прийняв рішення про зміну тарифу за проїзд в автобусних маршрутках.

У період доби з 06.00 до 20.00 він становитиме 5 гривень, а у період з 20.00 до 23.00 – 6 гривень.

Пропонувалося, щоб нічний тариф був 7 гривень, але міський голова Руслан Марцінків запропонував зменшити його на гривню.

“Має бути людяність. Дуже багато скарг, що пенсіонерів брутально виганяють, прохання по-людськи до них ставитись і їхати справно після 20.00”, – сказав він.

Перевізники повинні забезпечити перевезення громадян пільгових категорій, які мають право безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування з 10.00 до 16.00 без обмежень, до 10.00 та після 16.00 у кількості 3 пільгових місця.

Рішення вступить у дію 1 квітня.

Нагадаємо, з цього приводу в Івано-Франківську відбулося два громадських слухання. Перевізники та активні мешканці міста не знайшли спільної думки. Перші пояснювали потребу збільшення вартості за проїзд тим, що збільшилася ціна за пальне, а ремонт транспортних засобів є дорогим, другі вимагали якісного надання послуг, без хамства водіїв та дотримання графіків руху.

Читайте також: Почути треба всіх. У Франківську дискутували щодо підвищення тарифу у маршрутках до 5 та 7 гривень (ФОТО, ВІДЕО)

У Франківську знову на підвищених тонах обговорюють тариф у маршрутках

Право на безкоштовний проїзд мають: інваліди війни; учасники бойових дій; особи – постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС – 1 категорії; учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 2 категорії; діти, які потерпіли від ЧАЕС, яким встановлено інвалідність, пов’язану з цією катастрофою; ветерани військової служби; ветерани органів внутрішніх справ; ветерани державної пожежної охорони; ветерани Державної служби спеціального зв’язку; ветерани служби цивільного захисту; ветерани Державної кримінально-виконавчої служби; ветерани податкової міліції; батьки військовослужбовця, який загинув, помер або пропав безвісті під час проходження військової служби; інваліди військової служби; реабілітовані; діти з багатодітної сімї; інваліди 1 та 2 групи; діти-інвалідів (1 супроводжуючий інваліда); пенсіонери за віком та учні. Пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування діє за наявності учнівського квитка:

– щоденно з 7:00 до 19:00, за винятком вихідних, святкових днів і канікул;

– щоденно з 7:00 до 21:00 для учнів Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11, Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, за винятком вихідних, святкових днів і канікул;

– у суботу з 7:00 до 21:00 для учнів Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 та Української гімназії № 1.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...