У Франківську почалась реконструкція манежу Коледжу фізичного виховання (ФОТО)

Автор: Борис Марія

16 Лют, 2016 12:29

Поділитись публікацією
У Франківську почалась реконструкція манежу Коледжу фізичного виховання (ФОТО)

В Івано-Франківську розпочали облаштовувати манеж Коледжу фізичного виховання, де проводять поєдинки професійні команди міста – БК «Говерла» та НФК «Ураган».

Читайте також: На перший курс ІФНМУ зарахували майже тисячу студентів (ФОТО)

Планують побудувати трибуни, бігову доріжку з гумового покриття, щоб спортсмени могли долати спринтерську дистанцію. А також розширити манеж, щоб тут могло поміститися більше людей. Навчальний заклад зможе заробляти на цьому гроші.

Про це сьогодні, 16 лютого, на прес-конференції розповів директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Любомир Пасічняк. 

“Останнім часом склалось так, що манеж коледжу фізичного виховання є єдиною місцевою спортивною базою, яка може приймати змагання різного рівня. Якщо хтось думає, що у нас тільки суперліги баскетболу та футзалу, то це помилка. Тут тренуються представники різних видів спорту. Тому виникла ідея розширити нашу спортивну базу”, – прокоментував він.

Через близько 10 днів презентують трибуни. Ремонтні роботи оплачують меценати. Цього року у манежі відбудуться змагання із спортивного танцю, класичної боротьби тощо.

Михайло Переніниць, тренер з легкої атлетики зауважив, що є велика потреба облаштувати бігову доріжку за сучасними технологіями.

“Буде більше місця для розминки учасникам змагань”, – сказав він.

Час виконання робіт залежить від фінансування. Скільки коштів отримають від меценатів точно не знають.

Теги: