У Франківську показали фотопроєкт про спортсменів, котрі загинули на війні (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

27 Січ, 2023 17:42

Поділитись публікацією
У Франківську показали фотопроєкт про спортсменів, котрі загинули на війні (ФОТО)

27 січня у франківській Ратуші відбулося відкриття фотовиставки-реквієму за загиблими українськими спортсменами під назвою “Янголи спорту”.

На ній представлені історії людей, які проявили себе не тільки як вольові, наполегливі та цілеспрямовані боксери, футболісти, легкоатлети, каратисти, паверліфтери та представники джиу-джитсу, а й довели свою безмежну любов до України.

Серед більш як ста історій спортсменів і тренерів представлені й розповіді про подвиг восьми прикарпатців, інформує “Галка”.

Володимир Волощук, Анатолій Розвадовський, Юрій Царик, Олександр Іваньков, Любомир Фединяк, Василь Дрогомирецький, Тарас Стахів, Роман Круховський. Ці молоді хлопці доклали максимум зусиль за життя, щоб про Україну, її талановитих людей, котрі впевнено йдуть до перемоги, знали у цілому світі. Так і на полі бою вони зробили неоціненний вклад у те, щоб була українська держава.

Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук на відкритті фотопроєкту вручила медаль “За заслуги перед Прикарпаттям” дружині Романа Круховського Ірині.

“Велика шана та низький уклін родинам, котрі втратили найдорожчих. Маємо знати і завжди пам’ятати їхній подвиг задля свободи і незалежності України!”, – каже Онищук.