У Франківську поліція провела обшук у квартирі добровольця АТО

Автор: Зелінська Тетяна

12 Вер, 2018 14:13

Поділитись публікацією
У Франківську поліція провела обшук у квартирі добровольця АТО

Про це на своїй сторінці у Facebook написав учасник Української добровольчої армії Василь Абрамів.

Читайте також: Прикарпатські поліцейські виконують надважливий пласт роботи, - голова ОДА

Він розповів, що 11 вересня в помешканні його побратима, який є добровольцем, та з 2015 по 2016 брав участь в захисті суверенітету та незалежності України на сході, триває обшук.

“Працівниками міського відділку поліції Івано-Франківська на підставі як завжди припущень «що ніби він може бути причетним до зберігання зброї, вибухівки і наркотиків», слідство веде Пелипелюк О.Л.”, – пише чоловік.

Начальник ГУНП Івано-Франківщини Володимир Голубош у коментарях до публікації попросив з розумінням поставитися до дій поліцейських, які з повагою та шаною відносяться до учасників АТО та водночас зобов’язані діяти в правовому полі, пише “Галка”.

“Жодної іншої мети, чи “гонитви за показниками”, не переслідувано. Якщо дії поліцейських є незаконними, то вони понесуть відповідальність. Вдячний за отриману інформацію та сподіваюся на подальше взаєморозуміння”, – йдеться в коментарі.

Згодом Василь Абрамів розповів, що обшук тривав близько п’яти годин.

“Ні зброї, ні вибухівки, ні наркотиків в помешкані не виявили”, – пише Василь.

Інцидент закінчився тим, що з квартири добровольця забрали три заржавілі набої з часів Першої світової, які чоловік викопав на власному городі та тримав дома як сувенір в серванті, та один сигнальний вогонь.

Головне фото ілюстративне