У Франківську померла вагітна вихователька дитсадка, її немовля у важкому стані

Автор: Турій Роман

10 Лис, 2021 11:59

Поділитись публікацією
У Франківську померла вагітна вихователька дитсадка, її немовля у важкому стані

Дев’ятого листопада в обласному перинатальному центрі в Івано-Франківську померла 35-річна вихователька ДНЗ “Калинонька” Софія Студент. 

Читайте також: Е-Декларування: у 2022 році в сім’ї директора прикарпатського обласного пологового центру з’явився автомобіль

Про смерть матері трьох дітей повідомили колеги освітянки.

“Калинонька” сумує і плаче… Вчора відійшла у вічність наша колега, подруга, ніжна, любляча мама і дружина Софія Студент. Словами не можна передати весь біль і печаль… Як страшний сон… Запам’ятаємо Тебе усміхненою, життєрадісною, готовою в будь яку хвилину прийти на допомогу. Вічний спокій Твоїй душі дорога Софійко… Ти залишишся завжди в пам’яті колег, друзів, батьків вихованців…”, – йдеться у дописі.

Як стало відомо “Галці”, жінка під час вагітності занедужала на коронавірус, близько двох тижнів перебувала на кисневій підтримці завдяки приладу “сіпап” і не змогла перебороти хворобу.   

Директор обласного перинатального центру Юрій Павлушинський повідомив “Галці”, що через важкий стан вагітної, медики були змушені робити їй кесаревий розтин на тридцятому тижні вагітності. Дівчинка, вагою у кілограм 350 наразі у важкому але стабільному стані.

“Стан дівчинки відповідає часу і розвитку плоду. Стан важкий але стабільний, сподіваємося на позитивну динаміку”, – зазначив медик.

Він додав, що дані в світі та Україні свідчать про високу уразливість вагітних жінок до коронавірусу, особливо на останніх тижнях вагітності. Точні причини смерті Софії Студент визначить посмертна експертиза.

Нагадаємо, у четвер, 4 листопада, У Франківську від COVID-19 теж померла породілля – була невакцинована.