У Франківську поміняли начальника місцевої поліції (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Jun, 2023 14:23

Поділитись публікацією
У Франківську поміняли начальника місцевої поліції (ФОТО)

В Івано-Франківську призначили нового начальника місцевої поліції. Ним став правоохоронець з 30-річним стажем Роман Андрущак.

Читайте також: На Франківщині вже понад 450 добровольців подали заявки у штурмові бригади «Гвардії наступу»

46-річний полковник поліції до призначення обіймав посаду начальника одного із відділів поліції Вінницької області, пише “Галка” з посиланням на обласну поліцію.

Раніше він очолював Лівобережне відділення поліції та керував поліціянтами Козятинщини. Також відомий він тим, що спіймав крадіїв у власному підвалі.

“Жінка послала до підвалу, я тільки зайшов, почув шурхіт. В мене ліхтарик хороший, в АТО колись купили хлопці. Я раз, посвітив – один присів і ховається. Там весло стояло, бо вони човен перебирали. От я цим веслом трохи «пригрів» одного: «стояти, поліція». Бачу, є другий. Кажу: «встанеш – ляжеш біля нього». І все, вони не вийшли з підвалу до приїзду наряду. Просилися, щоб відпустив, а самі в рукавицях, викрутки поруч, речі на виніс попакували…”, – розповідав Андрущак виданню 20 хвилин. Вінниця.

Нового начальника особовому складу представив очільник поліції області Сергій Безпалько, який привітав керівника з призначенням на відповідальну посаду і побажав витримки та успіхів у службовій діяльності.

«Бажаю працювати на підвищення рівня довіри населення та ефективно взаємодіяти із громадськістю», – каже Безпалько.

Очільник поліції Прикарпаття подякував також за службу попередньому начальнику Івано-Франківського райуправління поліції Петру Міровському.