У Франківську попрощаються з воїном Ігорем Куцою, який загинув на Донеччині

Автор: Андрій Макітра

27 Лют, 2024 15:38

Поділитись публікацією
У Франківську попрощаються з воїном Ігорем Куцою, який загинув на Донеччині

24 лютого на Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Ігор Куца. Воїн родом зі села Букачівці Рогатинської громади. На війну пішов добровольцем на початку повномасштабного вторгнення росії.

Про це пише Галка з посиланням на допис Рогатинської громади.

Захисник Ігор Куца служив у складі 211 понтонно-мостової бригади. Останні пів року на Херсонському напрямку. Помер 24 лютого 2024 року на Донеччині. Його туди перевели два тижні тому.

Панахида за полеглим воїном розпочнеться 27 лютого о 19:00 в Івано-Франківську на вулиці Ребета, 3 у Будинку смутку.

Ігоря Куцу поховають 28 лютого о 12:00 в меморіальному комплексі “Дем’янів Лаз”.

Орієнтовно о 8:00-8:30 годині кортеж з тілом загиблого Захисника рухатиметься за маршрутом: зі сторони Ямниці – вул.Хіміків – вул.Тролейбусна – вул. Галицька – міст на вул. Пасічній – вул.Василіянок – вул. Гаркуші – готель “Надія” – вул.Бандери – вул. Ребета.

“Дитинство та юні роки Ігоря Куци проходили в Букачівцях. Згодом він здобув освіту, одружився та проживав із сім’єю в Івано-Франківську. Виховував з дружиною сина й доньку. Працював в охоронному спецпідрозділі “Титан”, на підприємстві “Івано-Франківськцемент” та в “Депо”. Був добрим чоловіком, батьком, а в час війни — вірним сином України”, — написали у дописі Рогатинської громади.