З обладнанням та взуттям ознайомили соціальних працівників, чиновників, громадських активістів та волонтерів.
Як повідомила під час заходу голова обласної медико-соціальної експертної комісії Наталія Піхманець, будь-який учасник АТО, який має свідоцтво про хворобу чи довідку
ЛКК про причинний зв’язок того поранення чи захворювання, яке було отримано під час бойових дій, має право оглядатися в медико-соціальній експертній комісії. Під час встановлення групи інвалідності бійцю в обов’язковому порядку заповнюється індивідуальна програма реабілітації інваліда.
«Якщо людині не встановлюється така група інвалідності, вона має право за місцем лікування або проживання отримати довідку лікарсько-консультативної комісії щодо забезпечення її технічними засобами реабілітації, – зазначає голова комісії. – Такими забезпеченнями, що стосуються засобів, займаються регіональні управління соціального захисту та лікувально-профілактичні заклади. Із цією програмою реабілітації чи висновком ЛКК учасник АТО звертається в департамент соціальної політики та заповнює заяву. Після чого здійснюється реабілітація – видається засіб або виготовляється на індивідуальне замовлення».
Медико-соціальна експертна комісія складає індивідуальні програми реабілітації стовідсотково всім учасникам, які визнані інвалідами. Контроль за виконанням програм реабілітації здійснюють лікарі-реабілітологи, ЛКК за місцем проживання інваліда та департамент соціальної політики. За 2014-2016 роки комісією оглянуто 209 учасників АТО, з яких 116 визнано інвалідами.