У Франківську презентували 4 книгу серії “Схід і Захід”: “під одним дахом” Гаврилів і Голобородько (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

27 Sep, 2016 17:11

Поділитись публікацією
У Франківську презентували 4 книгу серії “Схід і Захід”: “під одним дахом” Гаврилів і Голобородько (ФОТО)

Сьогодні, 27 вересня, в Івано-Франківську представили 4 книгу серії “Схід і Захід”: “Дозволені забави/Жінка на ім’я Модеста” авторів Василя Голобородька та Тимофія Гавриліва.

Читайте також: У Франківську помер відомий історик і Почесний громадянин міста Богдан Гаврилів

Ідея серії полягає в тому, щоб розмістити “під одним дахом” східних та західних авторів.

Книга складається з прозових та віршових творів романтичного характеру. Зокрема, це найновіша добірка віршів “східняка” Голобородька та 9 оповідань “західняка” Гавриліва.

“Це унікальне сусідство, яким я пишаюся, і яке виростає ще з кінця 80-90 років, коли я формувався ще як дуже молодий франківський поет”, – прокоментував свою співпрацю з Василем Голобородьком  Тимофій Гаврилів.

Сам поет, на жаль, за станом здоров’я не зміг приїхати на презентацію.

Ідея створення серії книг належить координатору громадського об’єднання “Поступовий гурт франківців” Сергію Адамовичу.

“Ми намагаємося допомагати красному письменству, тому що розуміємо, якщо ми не будемо дбати про свою культуру, ті загрози, які є зі Сходу, не припиняться ніколи”, – підкреслив керівник об’єднання.

Варто зазначити, що всі книги серії вийшли з-під пера чоловіків, але Сергій Адамович поділився, що наступні збірки можуть мати “суто жіноче обличчя”.

Презентація “Дозволених забав/Жінки на ім’я Модеста” вже пройшла у Львові. Організатори планують об’їхати з книгою не лише західні міста, а й Схід, – інформує кореспондент “Галки”.