У Франківську презентували книгу про економічний націоналізм і соціальну справедливість (ФОТО)
21 Тра, 2019 18:37
В Івано-Франківську презентували книгу “Економічний націоналізм та соціальна справедливість”.
Читайте також: Одноразове чи дворазове харчування та борги: депутати жваво обговорили забезпечення школярів у Франківську
21 травня у рамках Бандерівських читань у Франківську презентували книгу “Економічний націоналізм та соціальна справедливість”. У книзі містяться матеріали провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду, “рецепти” соціально-економічних реформ в Україні, практичне втілення засад економічного націоналізму.
Ідейно наслідуючи ОУН, сучасні дослідники та практики кінцевим результатом реформ визначили соціальну та національну справедливість, яка дозволить нації реалізувати успішний проект Української Самостійної Соборної Держави, інформує “Галка”.
Директор Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” і один з укладачів книги Юрій Сиротюк каже, що мета Бандерівських читань – домогтися хороших змін в країні.
“Ідея Бандерівських читань зародилася на Майдані. Ми хотіли показати, що революція має на меті не зруйнувати все, що було до неї, а змінити країну на краще. Бандерівські читання – це не дискусія про минуле, а про майбутнє. Це дискусія про те, якою має бути країна. Сьогодні в рамках цих читань презентуємо книгу “Економічний націоналізм та соціальна справедливість”. У виданні згадується і західноукраїнський досвід впровадження економічного націоналізму”, – розповідає Юрій Сиротюк.
За словами міського голови Руслана Марцінківа, презентація цієї книги – направду важлива подія.
“У книзі зібрані цікаві статті про лідерів, які вивели свої країни на економічну і соціальну справедливість. Я думаю, читачі зможуть відчути силу тих людей і політичних команд про яких йдеться в книзі”, – зазначив Марцінків.
Довідково. До книги також увійшли найкращі роботи міжнародного конкурсу для молодих науковців на тему “Економічний націоналізм як формула українського прориву”, в яких розкрито питання інвестиційної політики, розвитку малого та середнього підприємництва, міграції трудових ресурсів, національних економічних інтересів. Матеріали включають доробок науковців, політиків, молодих дослідників, учасників російсько-української війни.