У Франківську презентували обласну федерацію панкратіону, греплінгу та джиу джитсу (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

30 Oct, 2018 15:01

Поділитись публікацією
У Франківську презентували обласну федерацію панкратіону, греплінгу та джиу джитсу (ФОТО)

У вівторок, 30 жовтня, в Івано-Франківську офіційно презентували нову спортивну федерацію. Обласна Федерація панкратіону, греплінгу та джиу джитсу – унікальне об’єднання клубів міста та області, створене задля досягнення спільної мети та розвитку спорту.

Читайте також: "Не будемо забороняти людям прийти", - Матешко про міжнародні змагання скороходів у Франківську

Президент Обласної Федерації панкратіону греплінгу та джиу джитсу Лейцюсь Владилен розповів, що федерація була зареєстрована ще в серпні, але офіційна презентація відбувається лише зараз, інформує “Галка”.

“Все через те, що ми ще збирали відповідні документи, але тепер можемо офіційно представити обласну федерацію”, – розповідає він.

Владилен зазначив, що головне завдання федерації – об’єднати всі клуби міста та області для кращих результатів на різноманітних змаганнях. Федерація буде допомагати з безкоштовними поїздками спортсменів на Європейські та Світові змагання.

“Зараз у нас немає чіткої цифри, скільки клубів працює на Прикарпатті, але 95% з них співпрацюють з федерацією”, – додає президент федерації.

Віце-президент Української федерації панкратіону Олег Вєтров зазначив, що він пишається здобутками українських спортсменів, а збірна гідно представляє країну на різних змагання.

“Що стосується фінансування, то федерація активно співпрацює з меценатами, депутатським корпусом та бізнесменами, які їздять з нами у відрядження та допомогають з підготовкою гідних спортсменів”

Вєтров побажав Прикарпатській федерації працювати на благо країни і стати однією з найкращих федерацій України.

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко зазначив, що таке об’єднання допоможе зрозуміти, куди рухається спорт на Прикарпатті.

“Маємо надію, що федерація буде корисною для тих територій, на яких вона розвивається. І влада буде допомагати вам у розвитку”, – підсумував Матешко.

Віце президент федерації Розділ панкратіон Ігор Грицьків зазначив, що до обласної федерації долучилися найкращі клуби Франківська та загалом Прикарпаття.

“Тому зовсім скоро ви побачите прізвища франківських спортсменів у складі збірної України на світових змаганнях”, – додає Грицьків.