У Франківську презентували пам’ятний конверт до роковин подій Революції Гідності (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

19 Лют, 2021 14:36

У Франківську презентували пам’ятний конверт до роковин подій Революції Гідності (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували конверт-нагадування про отруєння хімічними та токсичними речовинами під час Революції Гідності. Понад сто таких місцеві активісти відправлять до Києва та на Схід України.

Вперше про хімічні та токсичні отруєння під час Революції Гідності заговорили у листопаді 2014 року. У Києві в будинку офіцерів провели відповідний захід. Серед присутніх – майже вся тодішня влада. Та от як бути у цій ситуації, та що робити постраждалим – відповіді не знайшли.

“Надзвичайно важко було піднімати це питання при уряді Яценюка, тому що просто не приймалися папери. Коли прем’єр-міністром став Гройсман, по два-три рази на рік у нас з ним відбувалися зустрічі по певних проблемах учасників Революції Гідності й щоразу першим-другим питанням завжди стояли хімічні отруєння”, – каже представник ГС “Ініціативної програми постраждалих/поранених на Майдані” в Івано-Франківській області Ігор Чернецький.

Долі людей, які були на Майдані, склалися по-різному: у когось реакція на хімічні речовини проявилася одразу, у когось через два-три роки, хтось розпочав страждати лиш тепер. 10 прикарпатців від отруєнь померли. Однак, зазначає представник громадської організації “Хімічні та токсичні отруєння в Україні” Микола Павлюченко, цих людей можна було врятувати.

Аби привернути увагу влади до цієї проблеми, активісти створили конверт-нагадування про отруєння хімічними та токсичними речовинами під час Революції Гідності.

Детальніше – у сюжеті Галичини:

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...