У Франківську презентували повчальні книги для глухонімих (ФОТО)

Автор: Борис Марія

05 Jul, 2016 15:29

Поділитись публікацією
У Франківську презентували повчальні книги для глухонімих (ФОТО)

Сьогодні, 5 липня, в обласній універсальній науковій бібліотеці прикарпатська письменниця Юлія Головчин презентувала свої дві книги – “Притчі”.

Читайте також: Відеокнигу для глухонімих презентують на Прикарпатті

Авторка була удостоєна премії імені Івана Франка в номінації “Література” за попередні дві частини. Одну книгу жінка видала  у форматі відео, яка “начитана” мовою жестів. Пані Юлія таким чином хоче привернути увагу до проблем людей з вадами слуху.

“Хочу більше людей навернути до Бога. Бо якщо Він буде на першому місці, то проблем не буде. Мої притчі вчать людину бути благородною та правильно розставляти пріоритети в житті. До речі, одна з книг так і називається – “Пріоритети””, – прокоментувала авторка.

За її словами, більше тисячі людей має вади слуху у Івано-Франківську, а десятки тисяч в Україні загалом, тож потреба у такій книзі велика. Їм треба допомогти читати. Також згодом з’являться розмальовки-притчі для дітей. Притчі можна знайти в Інтернеті.

Перекладачка жестової мови Світлана Магас зазначила, що видання таких книг – добра справа. “Це перші книги-притчі в Україні в аудіоформаті”, – повідомила жінка. Отець Петро додав, що у книгах є багато повчального, що знадобиться у житті.

Під час заходу присутнім озвучили кілька притч. Слухачі та глядачі віддячили авторці оплесками.

Теги: