У Франківську презентували проект екологічної освіти для України, Білорусі та Росії

Автор: Борис Марія

30 Жов, 2015 15:20

У Франківську презентували проект екологічної освіти для України, Білорусі та Росії

Сьогодні, 30 жовтня, в залі засідань Прикарпатського національного університет імені Василя Стефаника відбулася зустріч з представниками координаційного комітету проекту програми TEMPUS “Екологічна освіта для Білорусії,Росії та України” (EcoBRU). 

Читайте також: На жаль, у прем'єра та президента жага до влади перемогла здоровий глузд,- громадський активіст

Участь у заході взяли члени Консорціуму з країн Європейського Союзу та України.

Координатор проекту у Прикарпатському університету професор, доктор біологічних наук Василь Парпан розповів про мету екологічного проекту “EcoBRU”. Так, він сприяє безперервному навчанню викладачів професійно-технічних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл Білорусі, Росії та України. Поглибленні екологічні знання також будуть отримувати учні. Для даної цільової групи розробляється і впроваджується програма електронного навчання – курси підвищення кваліфікації в галузі екологічної освіти. Проект передбачає вивчення спеціальних тем щодо захисту навколишнього середовища.

“Є необхідність розповсюдження екологічної інформації за підтримки Євросоюзу в пострадянських країнах. Наша екологічна освіта відстає від стандартів Європи, тому іноземні держави допомагають нам вносити корективи і сприяють фінансово, щоб ми цей проект впроваджували”, – доцент, кандидат біологічних наук, координатор проекту  “EcoBRU” Віктор Случик.

Сам проект триває другий рік. Прикарпатський університет бере в ньому участь з 2015 року.

 

 

 

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...