У Франківську презентували створені для Бога малюнки (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

13 Лют, 2015 13:55

Поділитись публікацією
У Франківську презентували створені для Бога  малюнки (ФОТО)

У Центрі сучасного мистецтва на Чорновола,25 відкрилася ювілейна «Тридцята експозиція для Бога». Її можна переглянути до кінця лютого.

Читайте також: Цитата Соломона та українські Карпати: на "Промприладі" відкрили каліграфічну кімнату і виставку живопису (ФОТО)

У залі ЦСМ представлено близько 300 робіт, зібраних у рамках конкурсу «Для Бога я створю найкраще», що стартував 2012 року. Представлена виставка мандрувала по різних містах України. Зокрема, побувала у Коломиї, Кіровограді, Харкові, Одесі, Дніпропетровську,Краматорську, Слов’янську та інших.

«На Сході України ця виставка дуже добре сприймалася, оскільки більшість учасників були звідти. Але якимось чином відбулося так, що ця виставка зараз є маленькою точкою єднання», – зауважив ініціатор конкурсу, художник Ярема Стецик. – «Ця виставка є волонтерською, вона працює, фактично, без нас. Вона працює завдяки людям, яким це цікаво, , які цим горять. У різних місцях є волонтерські групи, які цим займаються».

Головна мета презентованої експозиції – привернути увагу до Третього міжнародного конкурсу малюнка «Для Бога я створю найкраще». Він триватиме до 1 травня.

До участі запрошуються художні школи, гуртки, парафії, волонтерські організації, а також окремі художники,фотомитці, народні майстри та всі, хто має бажання виразити свою любов до Бога з допомогою мистецтва. Вікових обмежень немає.

«У більшості людей сучасне мистецтво асоціюється з чимось брутальним, хуліганським, із зовсім не сакральною тематикою. Мені здається, що це занадто однозначний погляд на це. Тому, за рахунок того, що Центр сучасного мистецтва долучається до проведення виставки у 2015 році, сподіваюся, що дуже багато художників старшого віку, а не лише діти,візьмуть у цьому участь», – зазначив Анатолій Звіжинський, директор Центру сучасного мистецтва.

Роботи на конкурс приймають за адресою: Надвірнянська художня школа, вул. Міцкевича,9, Надвірна, Івано-Франківська область. Малюнки мають бути оформлені у паспарту з етикетками, на яких слід вказати дані автора, контакти, назву роботи.