У Франківську презентували відкриту галерею сучасного мистецтва (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Nov, 2023 11:56

Поділитись публікацією
У Франківську презентували відкриту галерею сучасного мистецтва (ФОТО)

В Івано-Франківську на базі місцевого освітньо-культурного та волонтерського простору Гончаренко центр відкрили публічну галерею сучасного мистецтва. Першими свої роботи представили художниця з Лисичанська Ольга Тєлушкіна та харківська фотохудожниця Ірина Марченко.

За словами директорки освітнього простору Оксани Кузьменко, головний принцип міської галереї — її відкритість для відвідувачів та авторів.

«Ми навмисно не називаємо нашу галерею франківською чи прикарпатською. Вона — всеукраїнська, і наша перша експозиція вкотре доводить, що схід та захід — разом. Ми відкриті для митців з усіх куточків країни. Зрештою, об’єднувати та гуртувати — одне з головних завдань мистецтва під час війни», — ділиться керівниця освітнього центру.

Першими свої роботи у галереї Гончаренко центру представили художниця-акварелістка з Лисичанська Ольга Тєлушкіна та харківська фотографка Ірина Марченко, пише Галка з посиланням на пресслужбу Гончаренко центру.

«Для Ольги фарби та папір були серед тих найнеобхідніших речей, які вона прихопила з собою на початку повномасштабного вторгнення. А Ірина професійно займається фотографією ще зі студентських часів. Цих мисткинь неможливо порівнювати, але їхні роботи чудово доповнюють одне одного», — додають у Гончаренко центрі.

Галерея сучасного мистецтва працює щодня за адресою вул.Шашкевича 1/1. Вхід вільний та безкоштовний для всіх охочих.

Крім того, команда освітнього центру відкрита до співпраці з новими митцями: художниками, фотографами, скульпторами тощо. Аби домовитися про виставку, достатньо зателефонувати за номером: +380672761401.

Читайте також: Як у Франківську діти з прифронтових областей путіна "розстрілювали" (ФОТО)