У Франківську презентували книгу-розмальвоку про дитячі спогади (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

27 Січ, 2019 16:56

У Франківську презентували книгу-розмальвоку про дитячі спогади (ФОТО)

Як інформувала раніше Галка, у світ вийшла унікальна книжка-розмальовка “Господарство бабусі Ганнусі”, аналогів якій немає.

Презентація книги відбулась сьогодні, 27 січня у Галереї “Арт на Мур”.

Це видання є авторським доробком арт-терапевта БФ “Ти-Ангел” Марічки Пазинюк, яка відповідає за проведення мистецьких занять у відділенні дитячої онкогематології Івано-Франківської ОДКЛ.

“Ця розмальовка особлива. Ми вирішили створити її для чудових сміливих діток, які змушені протистояти всім перешкодам, що з’явилися в їхньому житті. Ми спробували влаштувати дітям маленькі уявні канікули у бабусі в селі, де вони зможуть досхочу набутися поруч із живою природою, розгадувати авторські загадки та розмальовувати світ навколо себе у яскраві барви!” – говорить автор малюнків Марічка Пазинюк.

У книжці-розмальовці вона змалювала своє село та додала різноманітні загадки, авторства Наталії Микуляк. На презентації був присутній мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, який привітав авторку малюнків.

“Усі ми родом з дитинства. Тішусь, що в нас така гарна література для дітей, які несуть добро та радість. Впевнений, що така книжка пригодиться кожній родині”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...