У Франківську президія затвердила порядок денний 21 сесії облради

Автор: Костинюк Олександр

23 Apr, 2018 15:03

Поділитись публікацією
У Франківську президія затвердила порядок денний 21 сесії облради

Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську президія затвердила порядок денний 21 сесії обласної ради.

Читайте також: Фундамент добрих відносин між державами: Прикарпаття та Опольське воєводство відзначили 20-річчя співпраці (ФОТО)

На президії були присутні 18 депутатів, вони розглянули такі питання:
– основні напрямки роботи в Івано-Франківській області у сфері соцполітики;
– реформування та вдосконалення роботи інтернатних установ;
– про виконання програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час Революції Гідності та проведення АТО;
– про стан виконання Програми соціального захисту населення;
– про надання ПАТ “Укрнафта” соціальних дозволів на користування надрами;
– про внесення змін до обласного бюджету;
– про створення комісії з оцінки корупційних ризиків.

Як інформує “Галка”, найголовніші питання, які будуть винесені на засідання сесії обласної ради стосуються сфери соціальної політики. Однак депутати наголосили на важливості внесення до порядку денного питання “Про звернення облради щодо зволікання Державної служби геології та надр України у наданні ПАТ “Укрнафта” соціальних дозволів на користування надрами”.

“На підприємстві “Укрнафта” працює зараз понад 2,5 тисячі людей. Поки формуються різні дозволи, то підприємство стоїть, і люди не можуть виконувати свою роботу”, – доповів Андрій Левкович, голова постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

Також важливе питання, яке обговорюватимуть на 21 сесії франківської облради – “Про комісію з оцінки корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної ради”.

За словами Олександра Сича, голови франківської облради, це питання потребує окремої уваги, бо згідно з методичними рекомендаціями треба пройти кілька етапів для розробки антикорупційної програми та власне створення комісії з оцінки корупційних ризиків.

Під час засідання президії анонсували проведення виїзної сесії, яке відбудеться 27 квітня у Снятині. Крім того, депутати планують відвідати два інтернатні заклади у Снятині та Залуччі.