У Франківську привітали переможців Дефлімпійських ігор та чемпіонатів Європи з таеквондо і пауерліфтингу (ФОТО)

19 Тра, 2022 11:52

19 травня у Франківську привітали чемпіонів і призерів Європи з таеквондо, пауерліфтингу, а також переможців Дефлімпійських ігор.

Чемпіонат Європи з таеквон-До

Із 26 квітня по 2 травня у місті Пореч (Республіка Хорватія) відбувся 36-ий чемпоінат Європи з таеквон-До, пише “Галка”.

Вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №1 обласної ради під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей вибороли такі нагороди:

• 1 місце – Анна Сірокваша (вагова категорія 45 кг);
  • 1 місце – Кіра Чекіс (вагова категорія 60 кг);
  • 1 місце – Артур Кузьмін (вагова категорія +75 кг);
  • 2 місце – Тимофій Матвійчук (вагова категорія 50 кг).

За підсумками чемпіонату Європи національна збірна команда України з таеквон-До здобула золоту нагороду в командному спарингу серед юніорів.

Чемпіонат Європи з пауерліфтингу

Із 3 по 8 травня, у місті Плзень (Чехія) відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №2 обласної ради (м. Коломия), під керівництвом тренерів: Василя Грицка, Анни Литвин та Миколи Чабана, вибороли такі нагороди:

• тяга 357,5 кг (1 місце).

За підсумками чемпіонату Європи національна збірна команда України з пауерліфтингу здобула золоту нагороду в командному заліку серед юніорів.

XXІV Дефлімпійські ігри

Із 1 по 15 травня в місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) відбулися XXIV літні Дефлімпійські ігри-2021.

Вихованець Івано-Франківської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Коченюка Назарій Левицький (спортивне орієнтування) виборов три золоті нагороди на дистанціях: спринт, естафеті-мікс та чоловічій естафеті.

Також спортсмен Івано-Франківської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Володимир Рій у складі національної дефлімпійської збірної команди України здобув фінальне золото з футболу Дефлімпіади-2021. У матчі з Францією перемогли з рахунком 1:0.

У медальному заліку Україна здобула 138 нагород, з яких 62 золотих, 38 срібних, 38 бронзових та впевнено посіла перше місце серед країн-учасників.

Призери та переможці чемпіонатів Європи та Дефлімпійських ігор зазначили, що найголовніша мотивація зараз на міжнародній арені – показати, що Україна у всьому може перемагати.