У Франківську просто неба відбудеться Вуличний університет “ЄДержава” для молоді

01 Oct, 2022 20:56

Поділитись публікацією
У Франківську просто неба відбудеться Вуличний університет “ЄДержава” для молоді

У неділю, 2 жовтня о 11:30 у Палаці Потоцьких Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» в Івано-Франківську проведе Вуличний університет «ЄДержава». Мета – підвищення усвідомленості та обізнаності молоді у державотворчих процесах, демократії та можливостях взаємодій із владою. 

На події усі охочі матимуть можливість послухати та поспілкуватися із місцевими громадськими активістами і представниками влади.

Вуличний університет від ФРІ — це безкоштовні інтерактивні лекції просто неба для всіх охочих на актуальні та цікаві теми. Цієї осені він відбудеться у різних містах України таких як Луцьк, Львів, Чернігів, Суми та Черкаси. Саме це стане своєрідним проявом єдності! 

Щоб стати учасником освітнього івенту потрібно заповнити реєстраційну форму: https://cutt.ly/XVQLLDb

Вуличний університет організовує Івано-Франківський підрозділ Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» в рамках всеукраїнської ініціативи. Це – спільнота розвитку проактивної молоді. Вони створюють освітні та культурні заходи для івано-франківської молоді, а також вже більше як півроку допомагають нашим військовим.

 

Координатор: Дем’ян Лісних

Контакти: +380 97 426 62 06

Авторка тексту: Богдана Дутчак