У Франківську провели чемпіонат зі швидкісного спуску

Автор: Костинюк Олександр

27 Тра, 2018 16:37

26 травня на Вовчинецьких горах провели чемпіонат з даунхілу. Видовищні змагання проходили до вечора. Близько 40 спортсменів зі Львова, Закарпаття та Івано-Франківська, серед яких не було професіоналів, а лише аматори, змагалися за різні призи.

Учасники повинні були на швидкість спускатися пагорбами на велосипедах.

“Хотілося зібрати велику команду, яка б взяла в цьому участь. Все це для поширення велоспорту в нашому місті. Також була мета зберігати чистоту Вовчинецьких гір, тому ми паралельно завжди прибираємо і чистимо ліс”, – каже Андрій Глущук, організатор змагань.

Щоб взяти участь у даунхілі, учасники повинні вміти швидко їздити на велосипеді та добре тримати рівновагу, інформує “Правда”.

В результаті переможцями серед дівчат стали: Марія Клименко (3 місце), Мар’яна Маслович (2 місце) і Ярина Винничук (1 місце).

У категорії юніори 3 місце виборов Тарас Шкірка, 2 – Максим Станчак, 1 місце отримав Артур Масловський.

У категорії любителі 1 місце здобув Павло Сойман, 2 – Володимир Слободян і 3 місце – Тарас Петлякевич.

Серед призів для переможців були: абонемент на цілий день катання в байк-парку, велоодяг, шолом, дві камери “Go Pro”.