У Франківську провели люстраційну акцію “Чистий четвер” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

09 Кві, 2015 13:13

Поділитись публікацією
У Франківську провели люстраційну акцію “Чистий четвер” (ФОТО)

Активісти Правого сектору, Самооборони та інші небайдужі вийшли на марш протесту “Чистий четвер”. Вони невдоволені тим, як в області виконується закон “Про очищення влади”, виступають проти реєстрації “Опозиційного блоку”.

Протестувальники несли в руках портрети героїв “Небесної сотні”. Мали плакат з фотографіями політиків-регіоналів. Також – атрибути люстрації –  сміттєві баки.

“Я приїхав з фронту і був шокований, що на наших теренах таке відбувається. Саме на Івано-Франківщині готується реванш регіоналівських сил, – заявив перед початком маршу Василь Абрамів, керівник крайової організаці “Правий сектор”. – Я бачу, що гідра піднімає свою голову далі”.

Колона протестувальників від Вічевого майдану рушила по стометрівці, далі – до адмінбудівлі на Грушевського. Там виголосили звернення до обласної ради.

Активісти вимагають, щоб прокуратура опротестувала рішення про реєстрацію Опозиційного блоку,  що, на їхню думку,  є легалізацією  5-ої колони Кремля на Прикарпатті. Сказали, що партію очолила Світлана Іванова – організаторка телемосту з “ЛНР”, що було проявом сепаратизму.Крім того, у зверненні є вимога заборонити в області КПУ, Партію регіонів і Опозиційний блок.

Також просять, аби на сесії обласної ради заслухали питання про головне управління юстиції в області, яке зареєструвало Опозиційний блок. Хочуть звільнення його начальника.

Далі протестувальники рушили до будівлі управління юстиції. Вивели і викинули до смітника начальника управління Василя Кавацюка.