У Франківську розповіли, чому місто стане велосипедною столицею України (ФОТО)

Автор: Борис Марія

07 Aug, 2015 16:18

У Франківську розповіли, чому місто стане велосипедною столицею України (ФОТО)

7 серпня у Івано-Франківську відбулася вело конференція.

Спікери презентували концепцію розвитку велоінфраструктури міста. При її розроблені враховували світовий досвід та особливості транспортних шляхів Івано-Франківська.

Представник спільноти “Вело-франківськ” Назар Рогів назвав сприятливі передумови для прогресу цієї сфери у Івано-Франківську. Зокрема, це  компактність та рівнинний рельєф міста. Користуватись велосипедом – це модно та зручно. Це економить час і розвантажує вуличний рух.

“Івано-Франківськ  – це місто коротких шляхів. Воно на шляху до завоювання статусу велосипедної столиці України”, – додав він.

Мирослав Франківський повідомив й показав наочно, що по місту планують встановити односторонні та двохсторонні велодоріжки, а на дорогах з одностороннім рухом між автостоянкою та автошляхом будуть контрсмуги. Також, передбаченні спеціальні місця для очікування велосипедистів перед поворотом. Доріжки будуть відрізнятися кольором та типом покриття, чи мати інші позначення.

Зачепили й тему встановлення велодоріжки на Набережній. Архітектор проекту Андрій Коман розповів, що вона буде двосторонньою й дуже практичною, адже вулиця сполучає два спальні райони. Оскільки там є зелена зона, то доріжка буде й відпочинковим маршрутом.

Велодоріжки будуть зручними не тільки для власників двоколісників, а й для пішоходів та водіїв автомобілів.

Автори проекту також подякували органам влади міста та ДАІ, які активно сприяють розвитку велоінфраструктури.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry